אתה לא מחובר.

תזכורת - אין לעשות שימוש בדואר וואלה.

1

Monday, March 6th 2017, 9:29pm

שאלה קצרה ולעניין משחקן מתחיל:)

כמה שווה "עור" באיכות כתומה?

2

Tuesday, March 7th 2017, 3:53am

לא שווה הרבה בכלל, הוא יוצא הרבה בהתכות
אליק בליק בום..Belik_Boom..זה אני..הגיע גם לפורום..לעשות לכם טרור...חחחחחחחחחחח...

3

Tuesday, March 7th 2017, 11:43am

שווה 100 אלף.
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

4

Tuesday, March 7th 2017, 12:24pm

שווה 30 אלף בלחץ.
אליק בליק בום..Belik_Boom..זה אני..הגיע גם לפורום..לעשות לכם טרור...חחחחחחחחחחח...

5

Tuesday, March 7th 2017, 2:00pm

תביא לי כל מה שיש לך ב-30 אלף לחתיכה ואני קונה יא קשקשן.
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

6

Wednesday, March 8th 2017, 5:58am

מכיוון שתאה חושב שמשאב כל כך בסיסי שווה 100 אלף אני אזרום איתך על 100 אלף..

7

Wednesday, March 8th 2017, 7:20am

זה היה די צפוי שכולך דיבורים, וברור שזה מחיר שאתה לא מתכוון לתת לאף אחד חוץ כמובן ממקרה של קנייה של אתה עצמך.

אז אני בניגוד אליך גם קונה וגם מוכר במחיר הזה אם מדובר על משאב בודד , זה מחיר הגון בעיני , בד"כ אני משתדל לקנות כמויות גדולות של משאבים בקנייה אחת על מנת להוזיל את המחיר וסתם בשביל לסבר את האוזן , גם כשקניתי ממך משאבים ב-3 מליון זהב היה ביניהם עור כתום שעלה לי 50 אלף , וזה היה יעני מחיר סיטונאי ויעני מחיר "חבר" שאתה טוען שעשית לי, למרות שכבר אז פקפקתי. אז חדל קשקשת בבקשה , אני לא ילד בן 10 שאתה יכול לערבב כאן. :growup:
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

8

Wednesday, March 8th 2017, 11:51am

שווה 100K ומעלה

9

Wednesday, March 8th 2017, 12:14pm

כל מי שחושב שזה שווה 100K ומעלה, סבבה, אני רושם אותכם, לכם אני אמכור ב 100 אלף
לכל השאר ב 30K.

ערן לא יודע אם אתה מדבר ברצינות על מחירי החבר או לא שעשיתי לך.
אם אתה צוחק, סבבה, אם לא, זה די מרגיז ומעליב למען האמת.

10

Wednesday, March 8th 2017, 1:50pm

נדב נדב , שוב פעם אתה הופך עניין עקרוני למחבט רגשי ולוקח את זה לכיוון של נעלבתי...

אז בוא ואגיד לך מה אני לא אוהב ולמה אני בכלל טורח להגיב בפוסט הזה.

בא פה שחקן נחמד ושואל כמה לעניות דעתנו שווה מוצר מסוים שהוא מחזיק בידו ומעוניין למכור (ככה לפחות אני הבנתי) , לפני כן הוא אף מקדים ומציין ביושר כי הוא שחקן חדש ואין לו ממש מושג לגבי שווי המוצר שבידיו.

מה אתה עושה ? , מקדים להגיב ונותן לו מחיר מגוחך שברור לך שאתה עצמך לעולם לא תמכור עור כתום במחיר הזה לאף אחד , אבל אתה יודע מה , לא מיהרתי לפסול , אמרתי נזרום איתך ורשמתי לך שעור כתום במחיר של 30K אני קונה ממך במזומן במיידי וכל כמות שיש לך במקום בלי דיבורים מיותרים , מה אתה עשית שוב ? הוכחת לכולם שאתה קשקשן ושאתה זורק מילים לאוויר בלי שום כיסוי - כאילו נעלבת אז אתה לא מוכן למכור לי במחיר הזה, אלה מניפולציות שכולנו כבר למדנו לדפדף עוד בגן הטרום חובה.

עכשיו אם נתעלם ממעשה הנוכלות המכוער שניסית להריץ כאן בוא ואספר לך מה ממש אבל ממש מרגיז , שאח"כ כל מיני ילדים חמדמודים שמשוטטים בפורום וקוראים את השטויות שאתה רושם פה באים אלי ודורשים לקנות את אותם משאבים נדירים במחירים המגוחכים שאתה מפזר פה לתועלתך האישית.
הם אומרים לי : 100K ??? השתגעת , נדב מוכר ב-30 , אז בבקשה , לכו לקנות מנדב ב-30 ושיהיה לכם בהצלחה רבה. זה מרגיז !!! אולי לא מעליב , אבל בהחלט מרגיז.

ודבר אחרון לגבי המשאבים שקיבלת חינם מאופק ושמכרת לי במחירי חבר או לא , קיבלת עליהם כסף מצויין והרבה, לא צייצתי על המחיר ולא התמקחתי על שקל , אז ביודענו נתון חשוב זה אתה מוזמן להמשיך להתרגז ולהיעלב כאוות נפשך , תתפרע ;)
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

11

Wednesday, March 8th 2017, 2:06pm

עור זה לא משאב נדיר, בכלל לא.
אולי הגזמתי במחיר של 30K, אבל זה בתגובה למחיר המוגזם שלך- 100K.
דעתי הטהורה היא שעור כתום שווה 70-50 אלף, תלוי למי אתה מוכר.
ולגבי המשאבים, שוב, הזיכרון שלך קצת נחלש, לא יודע אם זה הגיל או אתה.
בכל מקרה, בפעם הבאה שתבקש ממני משאבים, אני אתן לך מחיר מלא, לעומת חברי אגודה שאני מחלק להם בחינם.

12

Wednesday, March 8th 2017, 2:30pm

נו , ראית איך מ-30K כבר עלית ל-70K, עוד קוועץ' קטן אולי אפילו תתחיל לדבר פורטוגזית.
שיהיה בכיף אני אומר.

לגבי בקשה עתידית של משאבים ממך , לא הולך לקרות, אני הבנתי שחברי אגודה שלך אתה מצ'פר ואותי אתה מזמבר למרות שאתה מתיימר להיות חבר , אז מצאתי כבר מישהו שמספק לי משאבים במחירים מעולים על כמויות וכל מה שאני צריך , אז מה שנקרא : תודה אבל לא תודה.
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

13

Wednesday, March 8th 2017, 2:42pm

אין בושה, אין שכל, אין דאגות.

אחד האנשים הכי כפויי טובה שאני מכיר.
כמה דברים הבאתי לך אפילו בחינם ואתה טוען שאני מזמבר אותך,
אין בעיה, איך שאתה אמרת פעם קודמת, אני סיימתי.

14

Wednesday, March 8th 2017, 2:45pm

חחחח מי שיקרא את זה עוד יאמין שאי פעם הבאת לי משהו חינם, או בעצם כבר לא כל כך אחרי שיקרא את כל הפוסט הזה.

סיימת ? הכי טוב לסיים כשכבר אין מה להגיד , אני בעד.
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

15

Wednesday, March 8th 2017, 2:53pm

לא הולך לפתוח איתך את זה, בטח שלא פה, היה לנו כבר וויכוח על זה בעבר והוכחתי לך שטעית, אבל בטח גם את זה אתה לא זוכר.
הייתי מציע להיבדק אצל דוקטור, אולי יש אלצהיימר או משהו קליל יותר.

16

Wednesday, March 8th 2017, 6:20pm

דיי לריב אתם לא ילדים

ובאמת עדיף כבר שלא תוסיפו פה כלום!
כבר מגיל צעיר אני צהוב בדם אני לא אוהב קומוניסטים
אף פעם לא חניתי באדום לבן כי יש לי חניה באוסישקין

ישראל

זנב כל הצוותים בדימוס:)

מקצוע: Eating

• שלח הודעה פרטית

17

Wednesday, March 8th 2017, 7:22pm

נו טוב אני אחזור לפורום כדי שיהיה לכם עם מי לריב
חבל שאני לא פה אתם רבים בין עצמכם

יאללה כנסו בייייי!!!

מקווה שפתרתי את הסכסוך בין ערן לנדב עכשיו. :chinese: :chinese: :chinese: :chinese:
THE BROTHERHOOD
האחווה

18

Wednesday, March 8th 2017, 8:07pm

חחחחחחחחחחחחחחחח אחד החזקים שלך ישראל.

באמת השיעמום מנוון אותנו :chinese:
מאסטר אגודת

UnderTakerZ