אתה לא מחובר.

תזכורת - אין לעשות שימוש בדואר וואלה.

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

1

Friday, June 16th 2017, 6:00pm

בקשר לבאג שיש במשחק שתקף רק למשתמש שלי

שלום אני Genesis מסרבר 4 ויש לי באג מאתמול בלילה שלא מאפשר לי לעשות צינוקים וסיורים ולא לתקוף בזירות או לגרור חפצים מכל סוג שהוא
כל טעינת דף לוקחת כמה דקות ולפעמים לא עובדת בכלל ההתחברות עצמה לחשבון לוקחת המון זמן ועוד שלל בעיות

שחקנים אחרים בסרבר דיווחו על בעיות ממש קטנות ליד זה שקרו לכמה דקות לכל היותר בימים האחרונים או היום

ברגע ששחקנים מכל הסרבר מנסים לטעון את הפרופיל שלי לוקח חצי דקה בממוצע יותר מלטעון פרופילים של שחקנים אחרים

לא ניתן לבצע מלחמות גילדה שכן ואני נמצא שם בין הנלחמים...

יש לי כרגע 24 מתוך 24 צינוק וסיור ואני מקום 1 בסרבר ומפסיד את הכ לחינם וכמובן ימי סנטוריון וקידושים...

עכשיו כבר עברו יותר מ12 שעות והעתיד לא נראה מזהיר... זו פגיעה קשה בי שכן ויש מלחמה לא קטנה על המקום הראשון בין השחקנים ואנשים משקיעים סכומי כסף לא מבוטלים כולל אותי על כל אלו

מקווה שהבעיה תפטר בקרוב מאוד שכן ובמידה וזה ימשך לא אוכל לשחק ואיהיה חייב לשקול פרישה ...

אשמח אם תעזרו לי בהקדם לא לזרוק לפח את כל מה שבניתי בעבודה קשה מאוד ובהשקעה רבה

תודה רבה (הגשתי כמובן גם דיווח במערכת התמיכה רק ש3 ימי מענה זה הרבה מידי בשבילי מצטער)

נ.ב.

נסיתי להכנס למשתמש שלי בבית אחר וברשת אחרת ואותה בעיה בעוד ששחקנים אחרים כבר עובדים חלק זו בעיה נטו במשתמש GENESIS

2

Saturday, June 17th 2017, 6:32am

באגים אישים ותלונות אישיות יש להפנות אך ורק במערכת התמיכה
אדמין הפורום והמשחק
מומלץ לקרוא את חוקי המשחק ואת חוקי הפורום כדי להימנע מאי נעימות
פניות בנושא השרתים והפורום יש לעשות אך ורק במערכת התמיכה

3

Monday, June 19th 2017, 5:25pm

הבעיה....

הבעיה שלא עונים לי לא בפרטי ולא בתמיכה ובינתיים נמחקו לי חבילות בסכום כולל של מליונים של זהב (פריטים נדירים שיועדו למכירה) וכלים שעלו מאות אבני אודם ולאף אחד לא אכפת...

4

Tuesday, June 20th 2017, 7:17pm

אנחנו לא יכולים לתת לך מענה בפורום
אדמין הפורום והמשחק
מומלץ לקרוא את חוקי המשחק ואת חוקי הפורום כדי להימנע מאי נעימות
פניות בנושא השרתים והפורום יש לעשות אך ורק במערכת התמיכה