אתה לא מחובר.

פורום גלדיאטוס ישראל עבר לפורום הבינלאומי החדש כתובת הפורום החדש: https://forum.gladiatus.gameforge.com הפורום הזה לא יהיה פתוח יותר לפעילות ועל כן יש להירשם לפורום החדש בהתליך הרישום לפורום החדש יש לבחור סיסמא בעלת 11 תווים המכילה לפחות אות אחד גדולה ואות אחת קטנה באנגלית וכן סיפרה אחת ותו מיוחד אחד לפחות. בכל שאלה או בעיה צוות גלדיאטוס ישראל ישמח לעזור דרך מערכת התמיכה הפורום הזה פתוח לקריאה בלבד. בברכה צוות גלדיאטוס ישראל

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

din

לא רשום

1

Sunday, November 16th 2008, 7:12am

יש לי שאלה

שלום.
אני רמה 9 די חדש במישחק עכשיו חבריי ברמה כבר עם נשקים של רמה 16 14 וחפצים עכשיו אני מחפש בשוק ורואה רק של רמה 10 11 מקסימום.
עכשיו בנשקים במאגר יש תחפצים הללו,אך דורשים ממני אבנים אדומות שאמרו שזה בעיה להשיג ?
יש דרך שאני יכל להשיג גם מבלי לקנות עם האדומות כי אין לי..

KING-OF-DARK

לא רשום

2

Sunday, November 16th 2008, 10:23am

כן יש את בניין המכרזים

din

לא רשום

3

Sunday, November 16th 2008, 12:28pm

וואלה אחי אני יודע אבל מבקשים ממך דוגמא 1.5 על נשק ו 10 אבנים אדומות ואין לי

KING-OF-DARK

לא רשום

4

Sunday, November 16th 2008, 12:40pm

זה

זה סתם כולם זוכים במכרזים תציע ואולי תזכה וגם באיזה שרת אתה

din

לא רשום

5

Sunday, November 16th 2008, 1:46pm

1 אחי למה

RedBand

לא רשום

6

Sunday, November 16th 2008, 4:52pm

תציע במכרזים סכומי כסף לא ב"השתלט על הקניה" וככה אחי אתה תוכל לקנות נשק טוב לרמה שלך

din

לא רשום

7

Sunday, November 16th 2008, 7:05pm

סבבה תודה על העזרה כפרה .