אתה לא מחובר.

תזכורת - אין לעשות שימוש בדואר וואלה.

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

BoB

חבר כל הצוותים | גדול הפורום | אחראי הויקיאטוס | מעצב מתחיל

• "BoB" started this thread
  • שלח הודעה פרטית

1

Monday, February 9th 2015, 9:22pm

משחק| שכירי חרב

שכירי חרב, אמנות הלחימה של גלדיאטוס ישראל!

לאחר שדרוג התכנים במשחק, נוספה האפשרות לקנות שכירי חרב דרך סוחר ודרך בניין המכרזים, השכירים יעילים מאוד, בפרט למי שיודע להשתמש בהם כיאות.

להלן הסבר על השכירים והתועלת בהם:

שכיר תוקף: זהו השכיר עם החרבות עליו, טיבו של השכיר נמדד לפי כמות המיומנות והזריזות בעיקר, ככל שהיכולות יותר גבוהות כך הוא יגרום יותר נזק בקרב.

שכיר מגן: זהו השכיר עם סימן מגן עליו, טיבו של השכיר נמדד לפי כמות הכח והכריזמה שלו, ככל שהם גבוהים יותר, כך יכולת ההגנה גודלת.

שכיר מרפא: זהו השכיר עם סימן מטרה עליו, טיבו של השכיר נמדד לפי כמחות האינטליגנציה שלו, ככל שהיא גבוהה יותר, כך הוא ירפא יותר בכל סיבוב.

איך לסדר את השכיר בצורה היעילה ביותר?

שכירים בסיסיים:
בד"כ סאמניט ומארמילו ולעיתים גם תרקיאן,
אלו השכירים התוקפים שצריכים להיות על מצב-"נזק במנות",

•בחירת השכירים: צריכה להתבצע בקפידה ובמחשבה תחילה,
יש לבחור את איכות השכיר התוקף ע"פ מירב המיומנות שניתן להשיג באותה רמה. כך שהשכיר עם הכי הרבה כישרון כוח וזריזות הוא זה שיוביל.אני אישית מסתכל גם על כריזמה כחלק שייתן לי העדפה על שכיר.
•שכיר מגן, מוביל חנית עלית או הופלומאנצ'ס.
פריטים הנחוצים על מנת להגיע למירב התפוקה מהשכיר:
לשכירים התוקפים חשוב שיהיה את מיטב הפריטים בעלי ערך ההתקפה הקריטית והנזק, חרב-כמה שיותר נזק יותר טוב וכן הפריטים.
אני אישית לעיתים קרובות מאוד מוכן לקחת פריט עם 3 נזק במקום 10 נזק רק בגלל שלפריט עם ה 3 נזק יש גם ערך התקפה קריטית.
ולשכיר מגן הכי חשוב זה ערך חסימה ואיום.
חובה להקפיד שיהיה לשכיר מגן מקסימום כריזמה זריזות וכוח-(סדר עדיפויות).
כלל חובה : השכירים שתקנו במכרז יהיו יותר חזקים מהגיבור שלכם, אז תקנו 3 תוקפים ו1 חוסם ואת הגיבור תשימו לריפוי. מרפא צריך ריפוי וריפוי קריטי (הכי קרוב ל50% שתצליח) בנוסף לזה לא יזיק זריזות וכל השאר (נזק לא צריך) , חשוב שהמרפא יהיה על הדמות שלך, ולא כשכיר.
3 שכירים תוקפים, צריך נזק,כשרון, התקפה קריטית בנוסף לא יזיק כוח זריזות כריזמה (וערך התקפה קריטית לנסות להיות סביב ה40%) שכירים מומלצים לתוקפים: סאמינט, תרקיאן, מארמילו - כפי שנכתב לעיל.
חוסם: הכי טוב מוביל חנית עילית. צריך כריזמה זריזות וערך חסימה להיות קרוב ל50%. בנוסף לא יזיק שריון וכוח.
עיצובים שלי: ItsMeDevianArt
אני כאן. שוב.

This post has been edited 3 times, last edit by "BoB" (Feb 10th 2015, 11:31am)