אתה לא מחובר.

פורום גלדיאטוס ישראל עבר לפורום הבינלאומי החדש כתובת הפורום החדש: https://forum.gladiatus.gameforge.com הפורום הזה לא יהיה פתוח יותר לפעילות ועל כן יש להירשם לפורום החדש בהתליך הרישום לפורום החדש יש לבחור סיסמא בעלת 11 תווים המכילה לפחות אות אחד גדולה ואות אחת קטנה באנגלית וכן סיפרה אחת ותו מיוחד אחד לפחות. בכל שאלה או בעיה צוות גלדיאטוס ישראל ישמח לעזור דרך מערכת התמיכה הפורום הזה פתוח לקריאה בלבד. בברכה צוות גלדיאטוס ישראל

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

siaodiel

לא רשום

1

Sunday, May 24th 2009, 11:06am

חחחחח אתם חייבים להיכנס

10) תנאי תפעול כלליים

המשחק עצמו בעברית והשפה המדוברת היא עברית בלבד. אם שחקן קיבל הודעה בשפה שלא בעברית ומתלונן על זה, השחקן אשר שלח הודעה זאת יכול להיות מורחק.

http://www.zix.co.il/viewer.php?id=1351696450.JPG

חחחחחחחחחחחחחחחחחח איך זה הגיוני ועוד עם מנהלים כמו שלנו D=
שאפחד לא יודע עיברית
חחחחחחחחחחחחחחח

ולמי שלא יודע עיברית :

10) general operating conditions

The game itself is in question in Hebrew language and Hebrew only. If a player received a message in a language not in complaining about it, the player who sent a message that can be expelled.

This post has been edited 3 times, last edit by "siaodiel" (May 24th 2009, 12:13pm)

avisey

לא רשום

2

Sunday, May 24th 2009, 11:09am

חחחחח

יוו הרגת אותי עכשיו חחחחחחחח

siaodiel

לא רשום

3

Sunday, May 24th 2009, 11:10am

מישהוא מהאגודה שלי שם לב לזה ושלח לנו D=

avisey

לא רשום

4

Sunday, May 24th 2009, 11:10am

טוב זה בחתימה שלי מעכשיו ועוד מעט אני אתרגם את זה

Banned

לא רשום

5

Sunday, May 24th 2009, 11:14am

מה צריך לכתוב כשמתלוננים?

NON-HEBREW?

siaodiel

לא רשום

6

Sunday, May 24th 2009, 11:14am

אין לי משוג אבל זה חוק פה וכל המנהלים לא יודעים עיברית חחחחחח

Banned

לא רשום

7

Sunday, May 24th 2009, 11:21am

חחחח בסרבר הבינלאומי אני יודע שכשלא כותבים להבם באנגלית אז מדווחים
NON-ENGLISH כותבים חחחחח
אולי גם פה זה איפשרי תנסה חחחחחחחחחחחחחחחחח

8

Sunday, May 24th 2009, 11:25am

חלק מהמנהלים יודעים עברית. אלה שלא נעזרים בדוברי עברית בשביל לתרגם להם

Black_Hero

לא רשום

9

Sunday, May 24th 2009, 11:27am

אחי החוקים השתנו מי שהכין את הכללים זה קרייזי,הוא מזמן פרש ומה לעשות שאין בינתיים מנהלים ישראלים אז הכל באנגלית,תגיד תודה שבאו מנהלים מגרמניה להציל את הסרבר זמנית....ויש לך מענה מהם ועזרה

avisey

לא רשום

10

Sunday, May 24th 2009, 11:27am

החוקים לא השתנו מה שכתוב זה מה שיש ולא ראיתי ששינו

ואם כל הכבוד אני לא חושב שהם מצילים לנו תסרבר הסתדרנו יפה עד עכשיו גם :)

This post has been edited 1 times, last edit by "avisey" (May 24th 2009, 11:28am)

siaodiel

לא רשום

11

Sunday, May 24th 2009, 11:30am

Quoted

Originally posted by Black_Hero
אחי החוקים השתנו מי שהכין את הכללים זה קרייזי,הוא מזמן פרש ומה לעשות שאין בינתיים מנהלים ישראלים אז הכל באנגלית,תגיד תודה שבאו מנהלים מגרמניה להציל את הסרבר זמנית....ויש לך מענה מהם ועזרה

כל עוד החוקים רשומים שם אלה החוקים ובכל סרבר יש את החוקים האלה זה לא שהוא המציא אותם זה מה שהמנהלים הראשיים של גלאדיטוס אמרו בחוקים

Quoted

Originally posted by pavelk

זה לא משנה יש איסור על שליעחת הודעות שאינם בעיברית
זה כמו שאני יגיד יש לי 2 שחקנים אבל זה בסדר כי למישהוא אחר יש רק 1

This post has been edited 1 times, last edit by "siaodiel" (May 24th 2009, 11:30am)

Black_Hero

לא רשום

12

Sunday, May 24th 2009, 11:30am

ברגע שמי שרשם את החוקים פרש מן הסתם הוא כבר לא אחראי פה יותר,וכרגע השפה שיש בשביל לדבר איתם זה אנגלית,ואם זה ככה אז כל הסרבר צריך לקבל באן חחחח

avisey

לא רשום

13

Sunday, May 24th 2009, 11:31am

Quoted

Originally posted by siaodiel

Quoted

כל עוד החוקים רשומים שם אלה החוקים ובכל סרבר יש את החוקים האלה זה לא שהוא המציא אותם זה מה שהמנהלים הראשיים של גלאדיטוס אמרו בחוקים

Quoted

Originally posted by pavelk

זה לא משנה יש איסור על שליעחת הודעות שאינם בעיברית
זה כמו שאני יגיד יש לי 2 שחקנים אבל זה בסדר כי למישהוא אחר יש רק 1

צודק ב100%!!

וזה שמנהל פורש או משו לא אומר שהחדש יכול לשנות את החלטותיו

בנוגע לחוקים אם הוא משנה הוא צריך להודיע אבלהם לא הודיעו ואנחנו גם לא רוצים שישנו!!!

This post has been edited 1 times, last edit by "avisey" (May 24th 2009, 11:32am)

siaodiel

לא רשום

14

Sunday, May 24th 2009, 11:31am

כנס לסרבר מארה"ב
יש את אותם חוקים את לא מבין ?
זה החוקים שמנהלים שהכינו את גלאדיאטוס עשו זה לא שהוא המציא אותם איך שבא לו

Black_Hero

לא רשום

15

Sunday, May 24th 2009, 11:32am

צודק אבל מה לעשות שהמנהלים אצלם זה מנהלים מהמקור מהארץ שלהם,אצלך לצערי אין כזה דבר

siaodiel

לא רשום

16

Sunday, May 24th 2009, 11:33am

לא משנה מה זה המנהלים עוברים על החוקים נגיד למנהל אסור 2 שחקנים כמו לכל אחד אז אותו דבר כל מנהל חייב לרשום בעיברית בלבד

avisey

לא רשום

17

Sunday, May 24th 2009, 11:33am

אין כרגע בתקופה מסוימת היה ועדיין יכול להיות .
וחוק זה חוק לא משנה מה

Black_Hero

לא רשום

18

Sunday, May 24th 2009, 11:35am

בסדר אם ככה חוק זה חוק,אל תרשום באנגלית אם אתה צריך עזרה,תחכה עד שיגיע מנהל ישראלי ואז תקבל עזרה...אם זה יקרה בקרוב וכמו שאמרתי במקום אחר כדי שזה יקרה ואני חושב שפבל יכול לקחת את התפקיד בקלות...

avisey

לא רשום

19

Quoted

בסדר אם ככה חוק זה חוק,אל תרשום באנגלית אם אתה צריך עזרה,תחכה עד שיגיע מנהל ישראלי ואז תקבל עזרה...אם זה יקרה בקרוב וכמו שאמרתי במקום אחר כדי שזה יקרה ואני חושב שפבל יכול לקחת את התפקיד בקלות...

לא רק אני אמור לא לכתוב בעברית הרי החוקים שחלים במשחק חלים גם בפורום המבין יבין

siaodiel

לא רשום

20

שיחזירו כמו שהיה פעם לא כפפת לי שאורלנדו יהיה בראש
אבל שיחזירו את ברדוגו ואיר