אתה לא מחובר.

תזכורת - אין לעשות שימוש בדואר וואלה.

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

1

Thursday, February 2nd 2017, 8:52pm

יש שחקנים פעילים בכלל בשרת הזה?

אני זוכר כולם רצו שרת חדש וכשפתחו היה פעילות ובאמת החודשיים שלוש הראשונים של השרת היו מאתגרים ומהנים אבל אחרי זה ככל שהזמן עבר כולם פרשו אז באמת לא הבנתי למה כולם רצו פה שרת חדש אם הם לא משחקים בו?פרשתי כי ראיתי שלא היו כמעט פעילים באותה תקופה.יש פה כאלה שפעילים שם?שווה לחזור?

2

Friday, February 3rd 2017, 7:48am

הפעילות מאוד נמוכה
אין טעם שתחזור

3

Friday, February 3rd 2017, 11:28am

רן יגבר תחזור לשרת 2

4

Friday, February 3rd 2017, 10:03pm

רן יגבר תחזור לשרת 2
איזה אחי שרת 2 כבר גמור אין שם תחרות

5

Saturday, February 4th 2017, 5:21pm

תשיג שחקן נטוש של מישהו ברמה גבוהה
[/img]

6

Monday, February 6th 2017, 12:14am

אני משחק בשרת 4 וואלה פתחתי שם שחקן חדש רן ביתניים רמה 6 וגם פתחתי אגודה מי שרוצה מוזמן לעזור להחיות את המתים שם אלעד גם אתה מוזמן אחי :thumbup:

This post has been edited 1 times, last edit by "THE_PRINCE" (Feb 6th 2017, 12:20am)

7

Monday, February 6th 2017, 8:12pm

אני זוכר כולם רצו שרת חדש וכשפתחו היה פעילות ובאמת החודשיים שלוש הראשונים של השרת היו מאתגרים ומהנים אבל אחרי זה ככל שהזמן עבר כולם פרשו אז באמת לא הבנתי למה כולם רצו פה שרת חדש אם הם לא משחקים בו?פרשתי כי ראיתי שלא היו כמעט פעילים באותה תקופה.יש פה כאלה שפעילים שם?שווה לחזור?
לא. :thumbdown:

.Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul"
".Ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul

ariking777 במשחק.

8

Wednesday, February 8th 2017, 11:01am

למה ככה אחי הנה פתחתי אגודה ואחרי בערך שבוע כבר הצטרפו אליה 4 אנשים ונכון 4 אנשים זה כלום ביחס לשרת ענק אבל לאט לאט ייצטרפו עוד ועוד קצת אנשים הוא יגדל כי זה פשוט בושה לנו בתור שחקנים וותיקים לראות משהו שכל כך רצינו מול העינים ולא להליחם עליו
כולם כל הזמן רוצים שהמשחק ימשיך להשתדרג אבל אם לא ניתן למנהלים סיבה הם לא יקדמו את המשחק וכל דבר יגיע לארץ באיחור מטורף
תחשבו על זה טוב טוב

9

Wednesday, February 8th 2017, 11:06am

רצינו מאוד שרת חדש אבל עד שהוא הגיע , כבר היינו עמוק מדי בשרת הישן, לרוב פה יש שחקן שנים או שלושה אפילו שהם השקיעו בהם הרבה ועכשיו להתחיל לשחק בעוד שרת קצת כבד עלינו.
אין בשרת הזה פעילות ואין מה לנסות להחיות אותו כשהשרת הראשי כמעט מת..
זו דעתי ואני די בטוח שהרוב יסכימו איתי.
הנסיון שלך להחיות את השרת מבורך, אבל לדעתי קצת מיותר.
אליק בליק בום..Belik_Boom..זה אני..הגיע גם לפורום..לעשות לכם טרור...חחחחחחחחחחח...

10

Wednesday, February 8th 2017, 11:09am

אח יקר שלי כמובן שאין סתירה בין שני הדברים זה מובן מאליו שגם את השרת הישן צריך להחיות :)

לא סתם חזרתי ;)

11

Wednesday, February 8th 2017, 6:45pm

מה אני אגיד לך, ברור שזה יפה והכל לנסות להחיות שרת, ונכון שיש את כל הקלישאות האלו על "אם לא מנסים לא מצליחים", אבל אני מוכן להתערב איתך על 5 אצבעות לבחירתך מכפות הידיים או הרגליים שלי שלא תצליח "להחיות" את שרת 4.

ariking777 במשחק.

12

Thursday, February 9th 2017, 12:48pm

דברים כאלה לקחים זמן והרבה זמן ואני מאוד סבלני :)

13

Thursday, February 9th 2017, 3:10pm

נחיה ונראה :)

ariking777 במשחק.

14

Thursday, February 9th 2017, 7:05pm

דברים כאלה לקחים זמן והרבה זמן ואני מאוד סבלני :)

אני לא חושב שהשרת הזה יחזור לפעילות הוא די מת וחבל שפתחת אגודה יש כבר אגודות מתקדמות יותר שעדיף לך להצטרף אליהם ולהמשיך לפתח אותם

15

Friday, February 10th 2017, 7:46pm

כן כרגע אין לך בשביל מה להשקיע שם זהב רב ולהיות בפיגור אחרי שאר האגודות אם אתה רוצה תבוא עם שאר חברי האגודה שלך למד דוגז

16

Saturday, February 11th 2017, 11:52pm

אתה לא מכיר אותי אני עקשן מאוד חח לא מוותר בקלות יהיו עוד הפתעות כמו שאמרתי ;)

TheGreenRabbit

SAY MY NAME

• שלח הודעה פרטית

17

Monday, February 20th 2017, 7:36pm

אני חייב להגיד לך שהיה ממש כיף ב3 חודשים האלו, תמיד הייתה תחרות ותמיד היה מעניין. כמו שאתה רואה זה לא החזיק מספיק זמן... אני מעריך שעוד כמה חודשים יעשו איחוד שוב, זה לא משתלם להחזיק 2 שרתים שאחד מהם מת והשני גוסס...
...NO JUST A RABBIT, A CRAZY ONE

ישראל

זנב כל הצוותים בדימוס:)

מקצוע: Eating

• שלח הודעה פרטית

18

Tuesday, February 21st 2017, 8:06am

למי שלא יודע למה כולנו כאן עשינו ממש צעדה למען שרת חדש,
זה משום שלטענתינו שחקנים פה אוהבים תחרות, כולם רוצים להגיע לטופ.

אבל במצב של שרת 2, שהשחקן הגבוה כבר עבר את רמה 140, וכולנו יודעים בכמה שנות משחק מדובר,
אין ממש סיכוי להפוך את שרת 2 למאתגר בחזרה,

העניין בפתיחת שרת חדש הייתה, שיפתחו לנו שרת מהיר וכשרוב השרת יגיעו לרמות הגבוהות, ההנהלה תעשה מיזוג שרתים וככה המשחק יחזור להיות פעיל,
מה שלמעשה קרה חברת גיימפורג' נתנה לנו רק שרת נוסף רגיל, אחד כזה שאין לנו מה לעשות בו בתכל'ס.

מקווה שהמידע הזה יעיל.
THE BROTHERHOOD
האחווה

19

Tuesday, February 21st 2017, 4:34pm

הבנתי תודה,ומה נותן שרת מהיר?
פחות אקספי כדי לעלות רמות?
פחות זמן המתנה בזירות ובסיורים?

20

Tuesday, February 21st 2017, 4:52pm

בשרת מהיר הכל יותר מהיר
בשרת הגרמני 201 לדוגמה