אתה לא מחובר.

תזכורת - אין לעשות שימוש בדואר וואלה.

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

21

Monday, February 13th 2017, 9:11am

מה שאופק אמר

22

Monday, February 13th 2017, 9:19am

לא ממש לא, אני ביקשתי חוות דעת על השיחה של אריק ושלי, מי שאין לו מה להגיד בהקשר שלא יגיב בבקשה.
אני לא פתחתי את האשכול הזה בשביל לריב, פתחתי אותו כדי להעמיד את אריק במקום ולהוכיח לו שמה שהוא מדבר רחוק מן המציאות ובמקרה הפחות סביר, להעמיד אותי במקומו.
אליק בליק בום..Belik_Boom..זה אני..הגיע גם לפורום..לעשות לכם טרור...חחחחחחחחחחח...

23

Monday, February 13th 2017, 8:38pm

אריק אני שחקן בזכות עצמי וכנראה שוותיק הרבה יותר ממך קוראים לי אלעד ואתה יכול למצוא אותי גם בשחקן THE_KING
נדב ואני חברים טובים שמבינים את החיים כמו שהם מה שכנראה אתה קצת מתקשה תתבגר קצת ותבין שבאמת אם מה שנפריע לך זה קצת תקיפות כאן את התקיפות שתקבל בחוץ בחיים האמיתיים יהיה לך יותר קשה לסבול כי בחוץ אתה תרצה לעבוד ולהתפרנס ולעבוד תחת לחץ של מנהל או אחראי משמרת שיושב לך על הראש כמו פטיש 5 קילו שכל שניה מתקיף אותך על משהו זה הרבה יותר מעבר לתקיפות כאן במשחק
אני מקווה שתפנים את מה שכתבתי לך כאן עכשיו לחיים בלי קשר למשחק

24

Monday, February 13th 2017, 10:04pm

כן ברור :)
אין לך מושג על מה אתה מדבר אם אתה חושב שבגיל כמו שלך (אני מתערב שפחות מ30), אתה "מבין את החיים", וכמוך נדב, שהרגע סיים תיכון.

מעולם לא התיימרתי להבין את החיים, כלשונך, אבל לומר שאתה כן בגיל כמו שלך רק מראה כמה אתה שוגה בהזיות.

.Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul"
".Ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul

ariking777 במשחק.

25

Monday, February 13th 2017, 11:20pm

אני היום בן 23 ונשוי כבר 5 חודשים בוגר ישיבת הסדר ומדריך רכיבה על סוסים... ואם אתה לא מאמין אז תשאל אנשים שמכירים אותי כאן ואם לא אז מקסימום תחפש בפייסבוק למרות שנראלי קצת חסר אחריות מצידי לפרסם כאן את השם משפחה שלי אז אם אתה בכל זאת לא מאמין לי אתה מוזמן לפנות אליי במשחק.

ואם אתה יותר מבוגר ממני (בטעות) מה שלא נראלי הגיוני אז נראלי שכדאי שתפרוש עכשיו לפני שתגיע לגיל של השחקנים שפשוט לא יכולים לעזוב תמשחק הזה (בטעות זה גם המאסטר שלך שכמובן אין לי שום דבר נגדו)

26

Tuesday, February 14th 2017, 4:25am

אלעד אחי, הילד עדיין עושה בגרויות, אל תתווכח איתו בכלל, הוא אוהב לקבל תדמית של פרופסור למדעים, ומתיימר להטיף לאחרים וללמד אותם על החיים כשהוא בעצמו לא חווה כלום בנפשו ובבשרו.
בקרוב עולם הפיות יעלם והוא ילמד דבר או שניים, נקווה שתגיע לצבא מהר, שם ילמדו אותך איך להתנהג ולדבר. ואם לא תלמד אתה פשוט לא תשרוד שם.
בהצלחה.
וכן, אם מישהו רוצה להמשיך על הנושא המרכזי כאן אני מאוד אשמח, חאלס כבר עם ביקורות על החיים האמיתיים, זה לגמרי טיפשי.
אליק בליק בום..Belik_Boom..זה אני..הגיע גם לפורום..לעשות לכם טרור...חחחחחחחחחחח...

27

Tuesday, February 14th 2017, 6:13am

ThePrince - לא אמרתי ש*אתה* לא הגעת לכלום בחיים, כי אני לא מכיר אותך.
כן אמרתי שמה שאמרת לגבי זה ש"אתה ונדב מבינים את החיים" - פשוט שטותי ברמה אחרת.

בן 23 ומבין את החיים?

ברור. :pillepalle:

ariking777 במשחק.

28

Tuesday, February 14th 2017, 6:39am

תתפלא, הוא מבין את החיים מצויין, יותר ממך וממני תיהיה בטוח.
ועכשיו בפעם האחרונה, חאלס לחפור על שטויות כאן בבקשה, רק מי שיש לו מה להגיד על השיחה בין אריק לביני מוזמן להגיב בבקשה.

29

Friday, February 17th 2017, 1:46pm

חתיכת שיחה הבאתם פה.. אשכול מעניין זה בטוח

לגבי השיחה שלכם במשחק, תוך כדי שאני כותב אני חושב על כמה שזה מיותר לומר שנדב צודק, הסכם אי תקיפה זה פשוט אומר ששניכם לא תוקפים ולא מותקפים, הסכם נגמר כשאחד מהצדדים מפר אותו ותוקף, ויש שני מצבים לזה, כשהוא עושה את זה בלי לומר מראש אז הוא בוגד בהסכם, וכשהוא מודיע מראש אז הוא מבטל את ההסכם, לא צריך שני צדדים וכל השטויות שאמרת שנשמעות כמו תיאוריה ללימודי נהיגה.. ולמקרה שאתה לא מבין את השכל הפשוט אז תבין שאין הגיון במה שאתה אומר בכלל, זה ששני צדדים צריכים להסכים בשביל הקיום לא אומר ששניהם צריכים להסכים על הביטול, בדיוק הפוך, אם הצורך לקיום הוא הסכמה של שני הצדדים אז ברגע שאחד כבר לא מסכים אז אין הסכם, וזה בעצם מה שקרה..
וחוץ מזה שזה נשמע מאוד טפשי להתבכיין ככה על תקיפות, אתה נשמע ממש כמו אנשים חלשים במשחק שבוזזים אותם על בסיס קבוע ושולחים לך הודעה שתפסיק לתקוף אותם, למה שתעשה את זה? אותו דבר פה..

ולגבי השיחה שלכם בפורום(לא פחות חשובה), בחיים שלי לא ראיתי בנאדם כל כך רגשי לכל דבר קטן, גם אם פרצו לך לשחקן ומכרו הכל והשאירו אותך בלי כלום זה לא סיבה לעשות כזה רעש ממשחק במחשב, וגם אם מישהו עושה דברים שהם לא מוסריים במציאות(וכמובן שפה זה היה 'ה'מוסרי), זה לא אומר עליו כלום בחיים האמיתיים שלו כי זה בסך הכל משחק, ובמשחק הזה החזק שולט ולא חייבים לאף אחד כלום. אז אין לי מושג מאיפה הבאת את העזות מצח הזאת לבוא למישהו שאתה לא באמת מכיר ואם אתה חושב שאתה מכיר זה אומר שאתה עוד יותר לא מכיר, ולכתוב עליו את כל הקללות שחסרות בתנ"ך, זה שאתה מדבר כאילו הוציאו אותך הרגע מהסנדק רק מראה התנשאות, לא חוכמה ולא בגרות.
אם הוא היה תוקף בלי להודיע אז המקסימום שהייתי יכול לומר עליו זה שהוא אינטרסנט וגם זה בהגזמה פרעית לצורך אינטסים אישיים שלי במשחק D:

קיצר קח תמשחק יותר בקלות ותפסיק להיפגע מכל תקיפה כאילו מישהו שבר לך בקבוק בירה על הראש(אופס, 18+..)

30

Friday, February 17th 2017, 2:25pm

הוכחת לעצמך מעבר לכל ספק שאתה בוגר וחכם ומגניב עם כל הביטויים הלא-קשורים, אבל לא ענית על דבר אחד פשוט: מה המטרה בהסכם, אם גם ככה אפשר לבטל אותו מתי שרוצים?
אין שום טעם להסכים על משהו אם מתי שרק בא לך אפשר פשוט להפסיק אותו בצורה חד-צדדית, ואתה לא טורח להתייחס לזה.

תפעיל את המוח - יעזור לקרוא מה הצד השני אומר.

נ"ב - תדבר כמה שבא לך, אבל מעניין איך היית מגיב אם היה לך מחסן שתרמת יחד עם האגודה שלך הרבה מאוד אליו (מגילות בשווי 80M) כדי להרוויח 4M כל יומיים בצורה חוקית לחלוטין, ואז אחד משחקני האגודה, כדי לנקום במישהו אחר באגודה (רק באדם אחד), היה גונב את כל המגילות ועובר לאגודה אחרת? אחרי השקעה של יותר משנה מצד שחקנים מסוימים? ועוד כאשר החשבון של הגנב היה שייך במקור למי שהגנב רצה לנקום בו?
תשמור על הפה שלך סגור כאשר אתה לא יודע על מה אתה מדבר, ואז תוכל לקרוא לעצמך בוגר.

ariking777 במשחק.

31

Friday, February 17th 2017, 2:48pm

אתה רק בורח ממה שאומרים לך לפרטים קטנים, הסכם מועיל גם כשאפשר לבטל אותו לזמן שעוד לא ביטלת אותו, כמו כל הסכם, גם אם נעשה הסכם שלום עם איראן זה יכול ליפול כל הזמן אבל הוא עדיין מועיל כל עוד לא הפרו אותו, זה זמן של שקט שכל הצדדים נהנים ממנו עד שלמישהו נמאס, אז תפסיק לומר כל הזמן שלא מתייחסים לפרטים מסוימים כי מכל הפינות זה מובן לכולם שאפשר לבטל הסכם כשלא מעוניינים בו, זה לא ששמת צ'ק פיקדון או משהו

ולא יודע איך הייתי מגיב אם גונבים לי הרבה זהב אבל בטח שלא כמוך, משתמש בשפה גבוהה שאף אחד לא מדבר בה ותוך כדי מוציא שם רע על אנשים על סמך הקריאת אנשים שלך דרך המחשב

זה לא חוכמה לומר מילים שאנשים חכמים מידי משתמשים בהם,רק כדי לגרום לאנשים לחשוב שאתה חכם ואז אחר כך לזרוק משפט של "במה שאמרת הוכחת שאתה כך וכך וכך" כשאין לך טענה אחרת, בפועל אף אחד לא מסכים איתך וההגיון פשוט מאוד, אז אל תמהר לומר לאחרים "להפעיל את המוח", הפוסל במומו פוסל כמו שאומרים, ואם תסתכל שוב על כל ההודעות שלך תראה שכולם מדברים יפה ואומרים לך מה הם חושבים ורק אתה "נבזי" "שפל" "פחדן" "רמאי" ועוד ועוד

אז בבקשה אל תגרור אותי לויכוח מי מאיתנו יותר בוגר כמו שהתווכחת קודם כי כל מי שמדבר כל הזמן על איך זה להיות בוגר זה רק בגלל שהוא מנסה להיות בוגר, כי הוא עוד לא.

ומעניין איך אדם כל כך בוגר כמוך מתייחס לביקורת כפגיעה(שוב) ומגיב בתקיפה על מישהו 20 רמות מתחתיו, שאם אני לא טועה עלה הנושא של תקיפה של אנשים רמות נמוכות

32

Friday, February 17th 2017, 3:08pm

כל השמות שציטטת היו לגבי יוסי, שהוא בהחלט נבזי ושפל ופחדן ורמאי (תגיד מה שתרצה, אני לא צריך לקרוא אדם כדי לדעת שהוא גנב אחרי שהוא עשה מה שיוסי עשה).

אתה העלית את הנושא של תקיפת אנשים ברמות נמוכות, ובתור זה שהזכיר "וחוץ מזה שזה נשמע מאוד טפשי להתבכיין ככה על תקיפות, אתה נשמע ממש כמו אנשים חלשים במשחק שבוזזים אותם על בסיס קבוע ושולחים לך הודעה שתפסיק לתקוף אותם", אז מעניין מי מתבכיין עכשיו.

ariking777 במשחק.

33

Friday, February 17th 2017, 3:17pm

ביקשתי שתפסיק? אני מחפש בהודעה שכתבתי ולא מוצא..
רק אמרתי מה אני חושב על התקיפה שלך זה הכל, אתה כל כך הרבה רמות מעליי שאתה אפילו לא לוקח זהב, וחיים לא משנה לי כל כך שתוריד לי אז למה שאני יתבכיין?(לך לעומת זאת לקחו הרבה זהב אם הבנתי נכון)

34

Friday, February 17th 2017, 3:28pm

קוראים לזה "גנבו", וזה היה 80M.

שמע אחינו, אתה צודק מעבר לכל ספק, תרגיש טוב עם עצמך, הוכחת שמה שאמרת נכון ב100%. :doofy:

* ואומרים "למה שאני אתבכיין", לא "יתבכיין".

ariking777 במשחק.

35

Friday, February 17th 2017, 3:33pm

תאמין לי שאני יודע דקדוק טוב מאוד, פשוט זה פורום במשחק ולא ממש משנה לי לדקדק פה כי ממילא כשמדברים אף אחד לא אומר אתבכיין אלא יתבכיין

36

Friday, February 17th 2017, 3:44pm

אני אומר "אתבכיין".

אני יודע, תיכף תגיד שאף אחד לא מסכים איתי ושגם לדבר עברית תקינה זה בכייני שאעשה.

ariking777 במשחק.

37

Friday, February 17th 2017, 4:23pm

אויש אריק אתה כזה פתטי חחחחחח
ורק לפרוטוקול
מה שהוא רשם :"לך לעומת זאת לקחו הרבה זהב אם הבנתי נכון)"
הוא התכוון לשדידות היומיומיות עליך יא מצחיק אחד
אתה מפנק במאות אלפים ואפילו מליונים, ללא הגזמה בכלל .
ומה עוד מצחיק אותי
שקראת לי רמאי ופחדן, גם ל YIN בהודעות פרטיות קראת ככה, גם ליוסי ובעצם לכל השרת.
מה ש Ripper רשם כאן על שחקנים שבוזזים אותם על בסיס קבוע והם מתבכיינים, פשוט כל כך נכון, אתה בוכה על כל דבר קטן, מנסה להשפיל אותנו עם השפה הגבוהה והמגוחכת שלך ועל הדרך מחפש בזכוכית מגדלת שגיאות כתיב של אחרים כל כך פתטי.

ומה שהכי מצחיק אותי שאתה כולה חודש פלוס מינוס באחווה ואתה זה שמתבכיין הכי הכי הכי הרבה על המגילות, אפשר לחשוב שתרמת כמות ענקית של מגילות וזהב כמו שאר חברי האגודה, אתה הגעת לאחווה מתוך אינטרס, מהפיראטים.
נתנו לך גישה למגילות (ברוך שפטרנו) ומאז התחלת לעוף על עצמך.
ויש לי עוד הרבה אבל זה מתחיל להיות מייאש, זה כמו לדבר לקיר, רק שהקיר מדבר בחזרה כל מני שטויות.

ישראל

זנב כל הצוותים בדימוס:)

מקצוע: Eating

• שלח הודעה פרטית

38

Sunday, February 19th 2017, 11:43am

לצורך העניין שהולך וחוזר על עצמו כגלגל, אומר את דעתי,

הסכם זה דבר שבכדי ליצור אותו צריך הסכמה של שני צדדים, להפר אותו מספיק אפילו צד אחד.
עיין ערך "הסכמי הפסקת אש", לך תתלה שלטים לעזה על הפרת ההסכם הרי מדינת ישראל לא הסכימה לבטל,

הסכם הוא בדרך כלל מצב עדין העומד על כבוד בין שני הצדדים, הסכמים נובעים לרוב מאי-הסכמות שבגינן על שני הצדדים להגיע לפרשה והסכמה משותפת, בשום מקום לא יצא לי לראות ששני הצדדים שרוצים לבטל את ההסכם יושבים אחד מול השני על כוס קפה ואומרים אנחנו מבטלים את ההסכם, אז מחר בעשר בבוקר אנחנו יכולים לשלוח טילים טוב? זה נשמע ממש מגוחך כשחושבים על זה.

ועכשיו לנושא המשחק, האם זה מוסרי לבטל הסכם ברגע שהחלטתי לבטל אותו? (כי לבטל ודאי שאפשר, אז הנידון הוא האם זה מוסרי או לא).
בעקרון לדעתי אני לא הייתי מבטל את ההסכם כי אני מכבד את הצד השני כמו שכיבד אותי עד עכשיו,
אבל זה לא אומר שזה לא בסדר לבטל את ההסכם, ובפרט בנסיבות כמו אלו של המשחק כאן, אין את מי לתקוף וכיף לתקוף שחקנים שמהווים אתגר במקום מסויים, ומי שלא רוצה להיות מותקף שילך לשחק קנדי-קראש, לכן כשנדב החליט לבטל את ההסכם, ויפה מצידו שניגש מראש והודיע על סיום חלקו בשמירת ההסכם,

זו דעתי בעקרון בנושא,
יש מה מותר, מה חוקי, ויש מה הייתי עושה ומה לא הייתי עושה אפילו אם זה חוקי או לא.
לא מקום להגשת תביעה או משו כזה.
THE BROTHERHOOD
האחווה

39

Sunday, February 19th 2017, 12:42pm

תודה על התשובה הכנה, מעריך את זה.
אני לא רוצה לסכם את הפוסט הזה כי אולי יש עוד אחרים שרוצים להביע את דעתם בעניין אבל עד כה נראה שכולם מסכימים פה אחד, מותר לבטל הסכמים ואין צורך לקבל אישור של הצד השני לביטול ההסכם ובנוסף, להודיע מראש, מה טוב, קיבלתי נקודת בונוס.
אנא, אם מישהו רוצה להביע את דעתו, תרגישו חופשי.

40

Sunday, February 19th 2017, 6:20pm

פששששששש ישראל , לא ידעתי שאתה כל כך מתמצא בפוליטיקה.

חן חן לך , קבל את התרשמותי.

או כמו שאומרים אצלנו : איך בין זייגל קינדר איך וון שטינדר.
מאסטר אגודת

UnderTakerZ