אתה לא מחובר.

תזכורת - אין לעשות שימוש בדואר וואלה.

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

1

Wednesday, May 3rd 2017, 8:04pm

סיומות

יש את הרשימה של מה שעדיף
רמות 70-90

שכיר תוקף:
1.אנטוניוס

שכיר מגן:
1.לוציוס
שכיר מרפא:1.וירגיל
2.מרקוס
3.מנדלו ס

מה הסיומות המומלצות?

2

Thursday, May 4th 2017, 1:14am

:dash:
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

3

Thursday, May 4th 2017, 5:12am

אפילו אין לי כוח להתחיל..

4

Thursday, May 4th 2017, 10:31am

תקשיב יכול להיות שיצאתי מזה נוב אבל ב100 אחוז אני בטוח שכולכם פה הייתם ככה
אם אתה יכול רק להסביר לי מה הסיומות וזהו

5

Thursday, May 4th 2017, 11:43am

נגעת לליבי חחח
יאללה נקצר כמה שאפשר

עד רמה 90 אין לך סיומות לאנטוניוס שיעזרו לך, אולי תוספת נזק 1 אבל זה שטויות, יותר מצוי אנטוניוס כחול ויותר טוב, כמה רמות מאוחר יותר יש תוספת של ערך קריטי ברמה נמוכה כמו ביעור, הריסה, בשר, אומנויות צבאיות, אבל עד שתגיד לרמה שתראה אותם במכרז כבר תוכל לקנות מגילת אנטוניוס ולחשל אנטוניוס סגול, שיותר טוב מאנטוניוס של אומנויות צבאיות ירוק שתמצא במכרז

שכיר מגן צריך זריזות כריזמה אינט' כוח(זה הסדר חשיבות), אז חפצי לוציוס שלו צריכים סיומת שתמלא אותם, אבל בגלל שעד רמה 90 אתה לא בדיוק תמצא כאלה שממש ימלאו אז אתה תצטרך לעשות איזה חפץ או שניים נטו למילוי הסטטים, הסיומות שמתאימות ללוציוס ברמות האלה זה הפשוטות, בהירות, מהירות, כאב, והחפצים למילוי סטטים נטו צריכים להיות עם התחלות של קראנאס, לאינדרונימאס, וסיומות כמו כאב, עדינות, סבל, גיהינום, וכו'

לשכיר ריפוי ברמות האלה לא ממש טוב מה שאמרת, אלה התחלות ברמה גבוהה ולא תמצא להם סיומת טובה, יותר טוב לקחת התחלה שכשהיא לבד היא רמה 50 וסיומת של רמה 50, תקבל חפץ טוב יותר, התחלות כמו מאדוניס ויסמאאלס, סיומות כמו חוסר שפיות, אהבה, אמת, ההתחלות והסיומות האלה מביאות גם כמות טובה של ריפוי וגם של ערך ריפוי קריטי, וגם אחוזי אינט'(לא כמו וירג'יל שלא רק שלא נותן אחוזים אלא גם מוריד איזה 30 אינט')

בהצלחה

6

Thursday, May 4th 2017, 12:01pm

תודה
אז השחקן avotrhtc צריך שינוי ענקי?

7

Thursday, May 4th 2017, 2:44pm

צריך טיפול עשרת אלפים עם החלפת פלגים פלטינות וכנראה שאת כל השאסי , יותר טוב כבר לזרוק לפח ולפתוח חדש.
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

8

Thursday, May 4th 2017, 2:53pm

אם אני מתחיל מחדש זה עוד עיכוב של חצי שנה
או שאולי אתה יכול להשאיל לי שחקן

NosNos22

ביניים

• שלח הודעה פרטית

9

Thursday, May 4th 2017, 6:12pm

אחי לא נגרם נזק בלתי הפיך, תישאר בשחקן הזה תתקדם כמה שיותר מהר, עוד מעט תראה עולם שאול תחפה על כל החסרונות שלך בעיקר עם קצת אבנים, אם אתה רמה נמוכה כל החפצים אש, בינונית לוציוס, מתקדם תערובת ואתה כבר תהיה מנוסה ותדע
שרת 1: cONs
שרת 2: NosNos22

10

Thursday, May 4th 2017, 7:42pm

אז זה לא אבוד?
תודה דרך אגב

11

Saturday, May 6th 2017, 9:56pm

שום דבר לא אבוד..
אבל יקח זמן עד עולם השאול אז פשוט תפתח עוד שחקן, את הלקחים שלמדת בשחקן הזה תיישם בשחקן החדש, אבל גם השחקן הישן אפילו שצריך שיפור לא אבוד. קח בחשבון שאם תעזוב את השחקן הזה עכשיו אתה תעשה את אותם טעויות. היה לי פעם שחקן רמה 90 ועזבתי את המשחק לאיזה שנה, כשחזרתי שכחתי את השם של השחקן והוא אפילו לא היה ברשימה של הנקודות שיא אז עדיין אין לי מושג איך קוראים לו, פשוט התחלתי מחדש, אבל התקדמתי לאט מאוד כדי ללמוד את כל השינויים של המשחק, אם הייתה לי אפשרות הייתי ממשיך את השחקן ההוא ולא פותח חדש