אתה לא מחובר.

תזכורת - אין לעשות שימוש בדואר וואלה.

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

1

Saturday, September 2nd 2017, 11:38am

המשחק נעלם..

חזרתי עכשיו מתקופה שלא שיחקתי ושמתי לב שהמשחק מת.. אין אנשים שמשחקים , ממליץ למנהלים ולכולם לשפר את זה איכשהו..
לתת הטבות, מתנות או דברים כאלה.. ישפר את זה ממש, וגם שהיה אפשר לעלות רמות יותר מהר ולא רמה פעם בחודשיים.. כי נראלי שבגלל זה הרבה פרשו זה נהיה משעמם

ישראל

זנב כל הצוותים בדימוס:)

מקצוע: Eating

• שלח הודעה פרטית

2

Thursday, September 7th 2017, 1:42am

המשחק דעך מאחר וב2017, אנשים כבר משחקים משחקי MMO-RPG.
משחקי דפדפן זה משהו שכבר מת מזה זמן רב.

מילא המשחק היה מעניין ומתעדכן בקצב של המשחקים האחרים,
אבל המשחק כבר לא כלכלי לחברה, ככה שאין עדכונים, אין עדכונים - אין שחקנים.

לא ייקח הרבה זמן והמשחק הזה ייסגר לצער אלה שעדיין אכפת להם ממנו.
THE BROTHERHOOD
האחווה

3

Thursday, September 7th 2017, 11:46am

חחח יש עוד מישהו שהמשחק הזה באמת מעניין אותו?
משחק דפדפן יכול להיות מעניין רק כשיש קהילה פעילה ובשרת הישראלי לא נראה לי שיש כיום אפילו עשרה פעילים

4

Saturday, September 9th 2017, 11:39pm

אכן כן אתה צודק חזרתי אחרי פרישה ארוכה של 4 שנים הרבה דברים השתנו פה יכול להעיד לך שב 2012 2013 היו שנים חזקות של המשחק הזה אפילו גם לפני היו הרבה פעילים באותו זמן והיה תמיד אקשן

5

Sunday, September 10th 2017, 1:55pm

עידכונים דווקא יש , שחקנים אין הרבה והשאלה היא באמת למה?

לדעתי הבעיה נעוצה בכמות הזמן שהמשחק הזה דורש ממך ביום יום , זוהי השקעה שפשוט לא כל אחד יכול לעמוד בה ואז אתה נופל מול השחקנים שאין להם חיים או משפחה והם יום יום שעה שעה על המחשב וזה קצת מוציא את החשק, מנסיון אישי. האבסורד הגדול הוא שגם אלה שתקועים על המשחק כל הזמן בסוף מתייאשים ומוותרים כי אין מי שיתחרה איתם בחוסר חיים שלהם. בקיצור זה loose loose situation , אם הייתי גיימפורדג' הייתי משקיע משאבים בלנסות ולפתור את הבעיה הזאת , אולי לשנות מהותית את אופי המשחק הזה ככה שיהיה פחות תובעני , כי זה דווקא משחק נחמד מאוד וחבל שהוא הולך וגוסס.
מאסטר אגודת

UnderTakerZ

6

Friday, September 15th 2017, 11:09am

היי שלום,
המשחק התחיל לדעוך כבר ב 2014-2015
עכשיו למי שיש יותר זמן, מנצח, אין יותר מדי חכמה, תחרוש משלחות, זירות, צינוקים ובמיוחד את התחפושות שאול הארורות הללו, תרוויח זהב מלחיצת כפתור עלובה ותשפר את הציוד ואת האימונים, כמו כן, שחקנים מקדמים את עצמם על ימין ועל שמאל ואני לא מדבר על 10-20 מליון שזה כלום ושום דבר, אני מדבר על מאות מליונים, המשחק לאט לאט מאבד את הקטע שלו.
מעניין אותי עכשיו איך העדכון האחרון שנותן לשדרג שטחי אימונים ל 20, איך הוא ישפיע על המשחק..
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה, תהנו ובאמא שלכם, כל המלשבים, תצאו מהבית, תעזבו את המשחק קצת ותהנו מנופים ודברים אחרים. לאחר שתתגיסו, אתם תצטערו על זה ;)
אליק בליק בום..Belik_Boom..זה אני..הגיע גם לפורום..לעשות לכם טרור...חחחחחחחחחחח...

ישראל

זנב כל הצוותים בדימוס:)

מקצוע: Eating

• שלח הודעה פרטית

7

Saturday, September 16th 2017, 11:22pm

נדדדבבבבב חחח מה קורה יא כפכף שלי התגעגעתי אליך!
לך לך אל תשמור על קשר לא צריך תהנה בצבא! 3> :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
THE BROTHERHOOD
האחווה

8

Wednesday, September 20th 2017, 3:56pm

חחחח יא אח, עם החברים במציאוות קשה לשמור על קשר אז פה זה בכלל בלתי אפשרי..
אליק בליק בום..Belik_Boom..זה אני..הגיע גם לפורום..לעשות לכם טרור...חחחחחחחחחחח...