אתה לא מחובר.

פורום גלדיאטוס ישראל עבר לפורום הבינלאומי החדש כתובת הפורום החדש: https://forum.gladiatus.gameforge.com הפורום הזה לא יהיה פתוח יותר לפעילות ועל כן יש להירשם לפורום החדש בהתליך הרישום לפורום החדש יש לבחור סיסמא בעלת 11 תווים המכילה לפחות אות אחד גדולה ואות אחת קטנה באנגלית וכן סיפרה אחת ותו מיוחד אחד לפחות. בכל שאלה או בעיה צוות גלדיאטוס ישראל ישמח לעזור דרך מערכת התמיכה הפורום הזה פתוח לקריאה בלבד. בברכה צוות גלדיאטוס ישראל

אורח נכבד, ברוך הבא ל גלדיאטוס ישראל. במידה וזה ביקורך הראשון פה, נא קרא את העזרה. זה מסביר בצורה מפורטת איך דף זה עובד. על מנת לעשות שימוש בכל האפשרויות של עמוד זה, אתה צריך להירשם. נא עשה שימוש ב טופס רישום, להירשם פה או קרא מידע נוסף אודות תהליך ההרשמה. במידה ואתה כבר רשום, נא התחבר פה.

1

Tuesday, May 22nd 2018, 11:46am

איפה משיגים את המשאבים האלה ?

צריך מלא כאלה בשביל אנטוניוס/גאיוס/לוציוס וכו
ולא סגור איך להשיג אותם :
קריסטל , אמטיסט, קשקש דרקון , שיקוי תפיסה, תמיסה של סיבולת,
ועוד כמה שאולי דילגתי ...

מישהו יודע מה צריך להתיך/איזה משלחות נותנות אותם ?
תודה מראש לעוזרים.

2

Tuesday, May 22nd 2018, 2:00pm

תתיך את אותו הפריט שאתה רוצה ליצור, הם עשויים מאותם חומרים כך שתקבל את מה שאתה צריך

3

Tuesday, May 22nd 2018, 2:34pm

תתיך את אותו הפריט שאתה רוצה ליצור, הם עשויים מאותם חומרים כך שתקבל את מה שאתה צריך
הקטע שאני לא רוצה ליצור, זה בשביל התנייה , ויש עוד אנשים בשרת שצריכים את זה בשביל ללבוש אז אני לא יתיך מהמכרז, יש פריטים אחרים שיתנו ספציפית את מה ששאלתי ?

4

Tuesday, May 22nd 2018, 2:48pm

תבדוק בחישולים איזה פריטים צריכים את אותם משאבים ותתיך אותם, אני לא חושב שיש דרך יעילה אחרת להשיג משאבים ספציפיים
אבל אתה יכול לעשות התנייה גם דרך עבודות

5

Tuesday, May 22nd 2018, 4:03pm

תבדוק בחישולים איזה פריטים צריכים את אותם משאבים ותתיך אותם, אני לא חושב שיש דרך יעילה אחרת להשיג משאבים ספציפיים
אבל אתה יכול לעשות התנייה גם דרך עבודות

ניסיתי לעקוף את הדרך של החיפוש כי אני בטוח ב10000% שיש אנשים שכבר יודעים איפה להשיג את המשאבים האלה(אם אפשר בלי להתיך את אותו הפריט).

ספציפית את מה ששאלתי כי הם לפריטים מאוד פופולאריים...
-----
אפשרי דרך עבודות, אבל 1% זה לא פרקטי כשאני מתנה דמות זירה (ומרפא לפעמים).

6

Tuesday, May 22nd 2018, 8:28pm

זה יותר מ1%, אני מחזיק את כל הפריטים שלי עם התניה רק מעבודות.
זה כל מה שאני יכול לעזור, מצטער
בכל מקרה הפורום מת ועוד שלושה ימים נסגר ואני בספק שמישהו אחר יענה עד אז